KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555144

nr 1255 5144

Eva Bagge

(1871-1964), Sverige

Oljemålning, Tillskriven, ej signerad, interiör. Olja på duk, 37x45

Eva Bagge, svensk målare född 1871, död 1964.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 20 maj 2019
kl 20:59:54

Eva Bagge

Läs mer om Eva Bagge